Moon Yong

Moon dokončila studium v Malajsii a na Tchaj-wanu a za posledních třináct let nasbírala cenné zkušenosti v oblasti rozvoje mezinárodního obchodu a obchodu mezi asijskými zeměni a Evropou. Během své kariéry získala know-how v otázkách key account managementu a customer relations v multikulturním prostředí oblasti nákladní dopravy a managementu dodavatelských řetězců a skladového hospodářství. Zde vybudovala a rozvinula rozsáhlou zákaznickou základnu takřka od nuly.

Moon má vynikající schopnosti v interkulturní oblasti managementu klientské základny od Dálného Východu až po Evropu. Díky svým zkušenostem přednáší na seminářích pro klienty a mezinárodní organizace, obzvláště pak v Číně, na Tchaj-wanu a v Indii.

V naší kanceláři Schaffer & Partner se Moon zaměřuje na aktivní podporu komunikace mezi partnery, organizuje obchodní schůzky a koordinuje komunikaci ohledně dotazů klientů na náš daňový, účetní a právní tým, i oddělení auditu.

Je charizmatická, s excelentními komunikačními schopnostmi. Hovoří plynně mandarínskou čínštinou, angličtinou, kantonštinou a malajštinou a je schopná částečně komunikovat i v češtině.

 

Moon Yong
U Schaffer & Partner od2017
SpecializaceBusiness Development, Customer Relations, koordinace komunikace klientů a našeho daňového, účetního a právního týmy či oddělení auditu.
JazykMandarínská čínština, kantonština, angličtina, malajština, čeština
Kontaktmoon@schaffer-partner.cz