Moon Yong

Moon studovala v Malajsii a na Tchaj-wanu a po ukončení studií již třináct let sbírá cenné zkušenosti v oblasti rozvoje mezinárodního obchodu a obchodu mezi asijskými zeměmi a Evropou. Zároveň si také osvojila know-how v otázkách key account managementu a customer relations v multikulturním prostředí oblasti nákladní dopravy a  managementu dodavatelských řetězců a skladového hospodářství, kde dokázala budovat a rozvíjet rozsáhlou zákaznickou základnu takřka od nuly.

Moon disponuje rozhodnou a otevřenou povahou dokonalého profesionála s vynikajícími schopnostmi v interkulturní oblasti managementu klientské základny od Dálného Východu až po Evropu. Díky svým zkušenostem přednáší na seminářích pro klienty a mezinárodní organizace, obzvláště pak v Číně, na Tchaj-wanu a v Indii.

V naší kanceláři Schaffer & Partner se Moon zaměřuje na aktivní podporu komunikace mezi partnery, organizuje obchodní schůzky a koordinuje komunikaci ohledně dotazů našich klientů na naš daňovvý, účetní a právní tým či na oddělení auditu.

Je charizmatická, s excelentními komunikačními schopnostmi a hovoří plynně mandarínskou čínštinou, angličtinou, kantonštinou a malajštinou a je schopná částečně komunikovat i v češtině.

 

Moon Yong
U Schaffer & Partner od2017
SpecializaceBusiness Development, Customer Relations,  koordinace komunikace klientů a našeho daňového, účetního a právního týmy či oddělení auditu.
JazykMandarínská čínština, kantonština, angličtina, malajština, čeština
Kontaktmoon@schaffer-partner.cz