Ochrana před neplatiči

Termín workhospu: 
Úterý, 18. Duben 2017
Pátek, 5. Květen 2017
Přednášející: 
  • Základní terminologie – kdo je neplatič? kdo je dlužník?
  • Důležitá je řádná prevence – víte, s kým uzavíráte smlouvu?
  • Ověřování veřejně dostupných databází.
  • Vhodná smluvní konstrukce a ujednání k ochraně spotřebitele.
  • Zajišťovací instrumenty – různé způsoby zajištění pohledávky.
  • Efektivní vymáhání – jak se rychle dostat k exekučnímu titulu.

Přihláška

Workshop
Kontaktní osoba
Fakturační údaje

Reference

Zajímavý workshop

Workshop byl zajímavý, intenzívní a profesionální. Žádné rozvláčné mentorování, nýbrž velmi zhuštěná a přehledná prezentace podstatných ustanovení.

Ing. Bořivoj MinářContechin
pracovní právo

Dobrý den, účastí na workshopu ke změnám v pracovním právu od nového roku jsem se dozvěděl mnoho zajímavého... Již jsem přihlášen na další témata.

Hezký večer, J. Kotal

Jakub KotalGiSS s.r.o.
workshop - Předsmluvní odpovědnost

Děkuji panu doktoru Eppingerovi za velmi konstruktnivní workshop. Myška

Alexander MyškaLukas AK s.r.o.
Poděkování

Dobrý den, měl jsem tu možnost se zůčastnit vašeho workshopu Společnost s ručením omezeným a chtěl bych moc poděkovat za profesionální výklad a zajímavé informace... S pozdravem, Tomáš Svoboda

Tomáš SvobodaAveria Ltd.
Předsmluvní odpovědnost

Nemám právnické vzdělání, proto se někdy orientuji déle v právnické terminologii, ať už psané nebo mluvené, nicméně Váš výklad byl pro mě srozumitelný a vysoce profesionální.

Modelové příklady mi přišly názorné, celkem odrážející dnešní situace, které nastávají a které prakticky řešíme, možná by stálo za to u některých nejtypičtějších příkladů se pozastavit a rozebrat ještě detailněji, různé varianty, co ještě může v daných případech nastat a jak se zachovat.

Workshop se mi líbil, přiznám se, že mi to v hlavě nastartovalo úvahy nad různými situacemi, co kdy, kde, jak se událo a jak jsem se zachoval a jak bych se zachoval nyní, čili mě to vyprovokovalo nad tím přemýšlet a zabývat se tím a na některé věci si „přijít sám“, myslím, že to je pro mě hlavní a splněný cíl, který mi workshop dal.  Cítil jsem včera při tomto malém počtu účastníků příjemnou přátelskou až „rodinnou atmosféru“. Prostředí, lidé kolem a atmosféra byla přátelská, mám z takto prožitého dne příjemný pocit. 

Ing. Aleš KrausELCOM, a.s.
Velká spokojenost

Pan Mgr. Eppinger poskytl velmi přehledně základní informace o změnách současné legislativy a jejích reálných dopadech a současně velmi fundovaně odpovídal na doplňující dotazy

Martin LahodaPHOENIX CONTACT s.r.o.
Předsmluvní odpovědnost - workshop

Přednáška pana Eppingera mne velmi zaujala nejen obsahem ale i formou podání. Děkuji a těším se na případném dalším workshopu.

Bc. Václav VaňásekBohemia Müller
profesionální workshop

Ještě jednou Vám děkuji za velmi přínosné dopoledne strávené ve Vaší kanceláři a pochopitelně i zároveň bych rád poděkoval za velmi profesionálně vedenou přednášku Vaším kolegou p.Mgr. Alešem Eppingerem, který je skutečně profesionál a takto si já osobně představuji vedenou prezentaci v kterémkoliv oboru..

Takže mohu zhodnotit velice stručně krátce celý workshop a to velice profesionální a obsahově naplněný o nedůležitější informace v tak složitém a komplikovaném zákonu,jakým bezpochyby NOZ je..Pochopitelně,že nelze v takto krátkém časovém úseku diskutovat všechna témata,ale díky i tištěnému průvodci je vše daleko jednodušší a přehlednější..

Josef LiehneJL REALITY
Workshop se mi moc líbil

Mgr. Gregorová přednášela s jistotou a bylo vidět, že tématu rozumí.

Téma obsáhla celé, ale vzhledem k tomu, že na tento seminář navazovaly další, nechtěla zasahovat výkladem do nich…

Myslím, že bychom toho zvládli více.

Bc. Jana SkuhrovcováWiegel Žebrák žárové zinkování s.r.o.
Předsmluvní odpovědnost - workshop

Mně se workshop velmi líbí. Je jasné, že se nikdo z posluchačů nestane odborníkem na danou problematiku, ale naučíme se znát(tušit), kde mohou být slabá místa a kde je tedy nutné se poradit.

K samotnému workshopu, přivítal bych více judikátů (pokud jsou k dispozici) a u názorných příkladů (pan Vopička a pan Čistý) složitější, kontroverznější problémy – je mi ale jasné, že právě ty větší složitosti nemusí být tak didaktické a bez chybějícího judikátu lze asi těžko predikovat budoucí rozhodovací praxi.

V každém případě: super :-)

Jan ProkšČeskomoravská elektrotechnická asociace