Ochrana před neplatiči

Termín workhospu: 
Úterý, 18. Duben 2017
Pátek, 5. Květen 2017
Přednášející: 
  • Základní terminologie – kdo je neplatič? kdo je dlužník?
  • Důležitá je řádná prevence – víte, s kým uzavíráte smlouvu?
  • Ověřování veřejně dostupných databází.
  • Vhodná smluvní konstrukce a ujednání k ochraně spotřebitele.
  • Zajišťovací instrumenty – různé způsoby zajištění pohledávky.
  • Efektivní vymáhání – jak se rychle dostat k exekučnímu titulu.

Přihláška

Workshop
Kontaktní osoba
Fakturační údaje

Reference

Děkuji!

Skoleni za nasi spolecnost mohu vrele doporucit, bylo opravdu na velmi profesionalni urovni a měl by jim projit kazdy HR pracovnik ci pracovnice, navic pani Junkova je velmi charismaticka a vzdelana zena a dokaze vytvorit velmi pratelskou atmosferu.

Martina CapováW.A.G. payment solutions a.s.
pracovní právo

Dobrý den, účastí na workshopu ke změnám v pracovním právu od nového roku jsem se dozvěděl mnoho zajímavého... Již jsem přihlášen na další témata.

Hezký večer, J. Kotal

Jakub KotalGiSS s.r.o.
Změny pro podnikatele

Workshop „Změny pro podnikatele“, které vedl pan Mgr. Eppinger mohu vřele doporučit všem podnikatelům, managerům i jednatelům společností, kteří chtějí získat komplexní přehled o tom, jak se jich a jejich společnosti nový občanský zákoník dotkne a nechtějí své znalosti opírat o různé přílohy lifestylových týdeníků či měsíčníků, kde se někdy některá fakta malinko zkreslují a nelze se na tyto informace 100%ně spolehnout. Jako účastník workshopu jsem získala sice na jednu stranu dostatečnou teoretickou znalost o tom, co v těchto oblastech nový občanský zákoník přináší, ale na druhou stranu si rozhodně nepředstavujte nějaké suché předčítání a biflování paragrafů – naopak, workshop je veden takovým stylem, že na praktických příkladech a zábavnou formou zjistíte vše potřebné, co by každý manažer, majitel či jednatel firmy měl vědět, ale přitom je vše postaveno na perfektním teoretickém podkladě. Většina vysokých škol by si z této formy výuky či vzdělávání měla vzít příklad.

Lucie PechováLuma Group, s.r.o.
Předsmluvní odpovědnost

„Dne 8. října 2014 jsem se zúčastnil workshopu na téma „Předsmluvní odpovědnost“. Byl jsem velmi spokojen s připravenými podklady a se způsobem, jak byl workschop veden. Osobně nemám rád, když jsem zahlcen výklady znění jednotlivých §§ NOZ a kdy lektor poukazuje na značný rozsah změn s cílem prokázání stávající či budoucí potřeby specializovaných služeb. Mgr. Aleš Eppinger zvolil jinou cestu, směřující k objasnění filozofie NOZ. Na jednoduchých příkladech poukázal na nutné markanty k naplnění skutkové podstaty nesplnění informační povinnosti, vedení jednání „naoko“, neuzavření smlouvy a zneužití získaných informací. Tyto znalosti jsou pro obchodní praxi velmi důležité a napomáhají vyvarovat se i nevědomky chyb, které by mohly mít neblahé důsledky. Workschop jistě přispěl k mému právnímu vědomí a  domnívám se, že i v prostředí NOZ lze pokračovat v podnikání s užitím přiměřeně rozsáhlých právních služeb“.

Ing. František HýbnerČeskomoravská elektrotechnická asociace
Workshop vřele doporučuji

"Workshop vřele doporučuji..interaktivní koncept, praktické ukázky, vstřícnost a profesionalita přednášejícího, jednoduše a srozumitelně zpracované materiály, perfektní atmosféra. To je pouze zlomek toho, co může člověk zažít na workshopu k NOZ v Schafferu. Je příjemné vidět, když někdo dělá něco s nadšením a rád se o to podělí i s ostatními"

Tomáš ŘíhaNWD Private Asset Management, a.s.
Předsmluvní odpovědnost - workshop

Přednáška pana Eppingera mne velmi zaujala nejen obsahem ale i formou podání. Děkuji a těším se na případném dalším workshopu.

Bc. Václav VaňásekBohemia Müller
Příjemný seminář

Dobrý den,

s danou tématikou i obsahem workshopu jsem byla spokojena. Průběh semináře byl příjemný, oceňuji zařazení aktivního zapojení účastníků. Přednes pana Eppingera byl srozumitelný, reakce na dotazy byla výstižná a přímá. Organizace workshopu byla také výborná.

Za rozšíření mých obzorů Vám děkuji.

Bc. Šárka PolanskáBohemia Müller
workshop - Předsmluvní odpovědnost

Děkuji panu doktoru Eppingerovi za velmi konstruktnivní workshop. Myška

Alexander MyškaLukas AK s.r.o.
skvělý workshop

Dobrý den, s Vaším workshopem jsem byl velice spokojen, jen mne mrzelo, že jsem se díky vytíženosti nemohl zůčastnit společného oběda.

Velice mne překvapilo, jak srozumitelně a přehledně paní Junková workshop připravila a pojala a, myslím si, že celé téma přiblížila velice záživně.

David KarasDetektivní kancelář Davida Karase
Zajímavý workshop

Workshop byl zajímavý, intenzívní a profesionální. Žádné rozvláčné mentorování, nýbrž velmi zhuštěná a přehledná prezentace podstatných ustanovení.

Ing. Bořivoj MinářContechin