Ochrana před neplatiči

Termín workhospu: 
Úterý, 18. Duben 2017
Pátek, 5. Květen 2017
Přednášející: 
  • Základní terminologie – kdo je neplatič? kdo je dlužník?
  • Důležitá je řádná prevence – víte, s kým uzavíráte smlouvu?
  • Ověřování veřejně dostupných databází.
  • Vhodná smluvní konstrukce a ujednání k ochraně spotřebitele.
  • Zajišťovací instrumenty – různé způsoby zajištění pohledávky.
  • Efektivní vymáhání – jak se rychle dostat k exekučnímu titulu.

Přihláška

Workshop
Kontaktní osoba
Fakturační údaje

Reference

pracovní právo

Dobrý den, účastí na workshopu ke změnám v pracovním právu od nového roku jsem se dozvěděl mnoho zajímavého... Již jsem přihlášen na další témata.

Hezký večer, J. Kotal

Jakub KotalGiSS s.r.o.
Nejkvalitnější workshop

Školení bylo nejkvalitnější, které jsem absolvoval. Všechny informace byly snadno pochopitelné, jasně a stručně podané. V brzké době se na Vás obrátím s prosbou o uspořádání školení pro RK.

Radomil HraběCentury 21Reality
workshop - Předsmluvní odpovědnost

Děkuji panu doktoru Eppingerovi za velmi konstruktnivní workshop. Myška

Alexander MyškaLukas AK s.r.o.
workshop se všim všudy

Díky za kvalitní workshop a spoustu užitečných rad... A oběd byl taky fajn... :) Martina

Martina TůmováAlergis s.r.o.
Předsmluvní odpovědnost

Nemám právnické vzdělání, proto se někdy orientuji déle v právnické terminologii, ať už psané nebo mluvené, nicméně Váš výklad byl pro mě srozumitelný a vysoce profesionální.

Modelové příklady mi přišly názorné, celkem odrážející dnešní situace, které nastávají a které prakticky řešíme, možná by stálo za to u některých nejtypičtějších příkladů se pozastavit a rozebrat ještě detailněji, různé varianty, co ještě může v daných případech nastat a jak se zachovat.

Workshop se mi líbil, přiznám se, že mi to v hlavě nastartovalo úvahy nad různými situacemi, co kdy, kde, jak se událo a jak jsem se zachoval a jak bych se zachoval nyní, čili mě to vyprovokovalo nad tím přemýšlet a zabývat se tím a na některé věci si „přijít sám“, myslím, že to je pro mě hlavní a splněný cíl, který mi workshop dal.  Cítil jsem včera při tomto malém počtu účastníků příjemnou přátelskou až „rodinnou atmosféru“. Prostředí, lidé kolem a atmosféra byla přátelská, mám z takto prožitého dne příjemný pocit. 

Ing. Aleš KrausELCOM, a.s.
Efektivní, přínosný

Ačkoliv problematika Nového občanského zákoníku a Zákona o obchodních korporacích je velmi rozsáhlá a v mnohém směru převratná, hodnotím oba semináře, kterých jsem se zúčastnila, velmi kladně a to jak co do obsahu a šíře sdělených informací, tak i co do vhodně zvolené interaktivní formy, kdy se  jednotliví účastníci aktivně zapojovali do řešení případových studií.

Takový způsob získávání nových poznatků považuji za velmi efektivní a přínosný pro uplatnění v praxi podnikatelských subjektů.

Ještě jednou děkuji a těším se na další setkání !

Ing. Svatava LošťákováLOSTAKS_Acounting professionals s.r.o.
nemovitosti

„Lektorka paní Dagmar Junková v rámci individuální konzultace velmi fundovaně reagovala na vybrané pasáže z oblasti nemovitostního práva po 1.1.2014.“

Milan RzepeckiMeinl Bank AG
velmi zajímavý workshop

Dobrý den, byl jsem dnes u vás na workshopu na téma Trustové právo a musim panu doktorovi moc poděkovat, velmi zajímavé téma, skvělý, profesionální přístup. Budu vás velmi rád doporučovat. Díky! Jirka Lukášek

Jiří LukášekTres Padres s.r.o.
Změny pro podnikatele

Workshop „Změny pro podnikatele“, které vedl pan Mgr. Eppinger mohu vřele doporučit všem podnikatelům, managerům i jednatelům společností, kteří chtějí získat komplexní přehled o tom, jak se jich a jejich společnosti nový občanský zákoník dotkne a nechtějí své znalosti opírat o různé přílohy lifestylových týdeníků či měsíčníků, kde se někdy některá fakta malinko zkreslují a nelze se na tyto informace 100%ně spolehnout. Jako účastník workshopu jsem získala sice na jednu stranu dostatečnou teoretickou znalost o tom, co v těchto oblastech nový občanský zákoník přináší, ale na druhou stranu si rozhodně nepředstavujte nějaké suché předčítání a biflování paragrafů – naopak, workshop je veden takovým stylem, že na praktických příkladech a zábavnou formou zjistíte vše potřebné, co by každý manažer, majitel či jednatel firmy měl vědět, ale přitom je vše postaveno na perfektním teoretickém podkladě. Většina vysokých škol by si z této formy výuky či vzdělávání měla vzít příklad.

Lucie PechováLuma Group, s.r.o.
profesionální workshop

Ještě jednou Vám děkuji za velmi přínosné dopoledne strávené ve Vaší kanceláři a pochopitelně i zároveň bych rád poděkoval za velmi profesionálně vedenou přednášku Vaším kolegou p.Mgr. Alešem Eppingerem, který je skutečně profesionál a takto si já osobně představuji vedenou prezentaci v kterémkoliv oboru..

Takže mohu zhodnotit velice stručně krátce celý workshop a to velice profesionální a obsahově naplněný o nedůležitější informace v tak složitém a komplikovaném zákonu,jakým bezpochyby NOZ je..Pochopitelně,že nelze v takto krátkém časovém úseku diskutovat všechna témata,ale díky i tištěnému průvodci je vše daleko jednodušší a přehlednější..

Josef LiehneJL REALITY