Datové schránky – jak si usnadnit komunikaci

Termín workhospu: 
Čtvrtek, 27. Duben 2017
Úterý, 9. Květen 2017
Přednášející: 
  • Výhody komunikace prostřednictvím datových schránek.
  • Umíte využít všechny funkce datových schránek?
  • Víte o rizicích, která jsou s jejich používáním spojená?

Přihláška

Workshop
Kontaktní osoba
Fakturační údaje

Reference

workshop - Předsmluvní odpovědnost

Děkuji panu doktoru Eppingerovi za velmi konstruktnivní workshop. Myška

Alexander MyškaLukas AK s.r.o.
Předsmluvní odpovědnost

Nemám právnické vzdělání, proto se někdy orientuji déle v právnické terminologii, ať už psané nebo mluvené, nicméně Váš výklad byl pro mě srozumitelný a vysoce profesionální.

Modelové příklady mi přišly názorné, celkem odrážející dnešní situace, které nastávají a které prakticky řešíme, možná by stálo za to u některých nejtypičtějších příkladů se pozastavit a rozebrat ještě detailněji, různé varianty, co ještě může v daných případech nastat a jak se zachovat.

Workshop se mi líbil, přiznám se, že mi to v hlavě nastartovalo úvahy nad různými situacemi, co kdy, kde, jak se událo a jak jsem se zachoval a jak bych se zachoval nyní, čili mě to vyprovokovalo nad tím přemýšlet a zabývat se tím a na některé věci si „přijít sám“, myslím, že to je pro mě hlavní a splněný cíl, který mi workshop dal.  Cítil jsem včera při tomto malém počtu účastníků příjemnou přátelskou až „rodinnou atmosféru“. Prostředí, lidé kolem a atmosféra byla přátelská, mám z takto prožitého dne příjemný pocit. 

Ing. Aleš KrausELCOM, a.s.
Efektivní, přínosný

Ačkoliv problematika Nového občanského zákoníku a Zákona o obchodních korporacích je velmi rozsáhlá a v mnohém směru převratná, hodnotím oba semináře, kterých jsem se zúčastnila, velmi kladně a to jak co do obsahu a šíře sdělených informací, tak i co do vhodně zvolené interaktivní formy, kdy se  jednotliví účastníci aktivně zapojovali do řešení případových studií.

Takový způsob získávání nových poznatků považuji za velmi efektivní a přínosný pro uplatnění v praxi podnikatelských subjektů.

Ještě jednou děkuji a těším se na další setkání !

Ing. Svatava LošťákováLOSTAKS_Acounting professionals s.r.o.
pracovní právo

Dobrý den, účastí na workshopu ke změnám v pracovním právu od nového roku jsem se dozvěděl mnoho zajímavého... Již jsem přihlášen na další témata.

Hezký večer, J. Kotal

Jakub KotalGiSS s.r.o.
Předsmluvní odpovědnost - workshop

Mně se workshop velmi líbí. Je jasné, že se nikdo z posluchačů nestane odborníkem na danou problematiku, ale naučíme se znát(tušit), kde mohou být slabá místa a kde je tedy nutné se poradit.

K samotnému workshopu, přivítal bych více judikátů (pokud jsou k dispozici) a u názorných příkladů (pan Vopička a pan Čistý) složitější, kontroverznější problémy – je mi ale jasné, že právě ty větší složitosti nemusí být tak didaktické a bez chybějícího judikátu lze asi těžko predikovat budoucí rozhodovací praxi.

V každém případě: super :-)

Jan ProkšČeskomoravská elektrotechnická asociace
Zajímavý workshop

Workshop byl zajímavý, intenzívní a profesionální. Žádné rozvláčné mentorování, nýbrž velmi zhuštěná a přehledná prezentace podstatných ustanovení.

Ing. Bořivoj MinářContechin
Předsmluvní odpovědnost

„Dne 8. října 2014 jsem se zúčastnil workshopu na téma „Předsmluvní odpovědnost“. Byl jsem velmi spokojen s připravenými podklady a se způsobem, jak byl workschop veden. Osobně nemám rád, když jsem zahlcen výklady znění jednotlivých §§ NOZ a kdy lektor poukazuje na značný rozsah změn s cílem prokázání stávající či budoucí potřeby specializovaných služeb. Mgr. Aleš Eppinger zvolil jinou cestu, směřující k objasnění filozofie NOZ. Na jednoduchých příkladech poukázal na nutné markanty k naplnění skutkové podstaty nesplnění informační povinnosti, vedení jednání „naoko“, neuzavření smlouvy a zneužití získaných informací. Tyto znalosti jsou pro obchodní praxi velmi důležité a napomáhají vyvarovat se i nevědomky chyb, které by mohly mít neblahé důsledky. Workschop jistě přispěl k mému právnímu vědomí a  domnívám se, že i v prostředí NOZ lze pokračovat v podnikání s užitím přiměřeně rozsáhlých právních služeb“.

Ing. František HýbnerČeskomoravská elektrotechnická asociace
workshop Předsmluvní odpovědnost

+ Organizace i obsah 100%, pozitivně vnímám vzájemnou diskusi a přesah na praktická témata z reálného života……
- z pochopitelných důvodů nebyl dostatek času jít zcela do hloubky

Petr NovotnýTraficon
Děkuji!

Skoleni za nasi spolecnost mohu vrele doporucit, bylo opravdu na velmi profesionalni urovni a měl by jim projit kazdy HR pracovnik ci pracovnice, navic pani Junkova je velmi charismaticka a vzdelana zena a dokaze vytvorit velmi pratelskou atmosferu.

Martina CapováW.A.G. payment solutions a.s.
kvalitní workshop

Konzultační schůzku považuji za velmi přínosnou. V krátkém čase jsme byli schopni se soustředit na témata, která jsou pro mě aktuální a zajímavá. Konzultantka odpověděla fundovaně na všechny mé dotazy a potvrdila mi správnost našich postupů v případech, o kterých jsem měl pochybnosti.

Petr FišerUniCredit Leasing CZ, a.s.