Nové oddělení – Turkish Desk

17. 12. 2015

Dne 1. ledna bude v naší společnosti otevřeno oddělení Turkish Desk, které tak doplní stávající sekci se zahraničním zaměřením – Asian Desk. Vedoucím oddělení bude Alper Özmert, jehož rodným jazykem je turečtina. Pro společnost jde o významný krok, spolu s novou sekcí totiž rozšíří také své zahraniční vazby, zejména s Tureckem. Dané oddělení se bude zaměřovat na mezinárodní obchod a na navazování nových obchodních vztahů.Profil vedoucího oddělení Alpera Özmerta:

Alper Özmert v roce 2002 dokončil právnickou fakultu univerzity v Istanbulu. Na právnické fakultě univerzity v Minnesotě poté absolvoval magisterský program a v roce 2010 získal titul LL.M. (specializace na oblast mezinárodního obchodního práva).

Ve své činnosti se zabýval zejména mezinárodním obchodním právem, přímými zahraničními investicemi (FDI), fúzemi a akvizicemi, smluvním právem, finančním právem, pracovním právem, autorským právem a právem duševního vlastnictví, právem zábavního průmyslu a vedením obchodních sporů.

Během své kariéry Alper poskytoval služby zejména nadnárodním klientům, například u mezinárodních transakcí, významných přeshraničních fúzí a akvizic či start-upů nadnárodních podniků. Dále také spolupracoval s nadnárodními subjekty, především v oblasti obchodního práva a rozvoje podnikání.

V průběhu své profesní dráhy vedl Alper také velké množství seminářů, zejména na témata z oblasti obchodního práva, smluv, mezinárodních transakcí a rozvoje podnikání. Významná je rovněž jeho úloha při přípravě sekundárních právních předpisů týkajících se faktoringu a faktoringových orgánů v Turecku.

Od roku 2003 je členem Istanbulské advokátní komory a Turecké advokátní komory.

Hovoří plynně turecky, anglicky a německy.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2023 | Created by: drualas.cz
Move up