Ing. Radomír Stružinský

Ing. Radomír Stružinský

Partner, auditor

Je absolventem Vysoké školy ekonomické se zaměřením na účetnictví. Od roku 1994 je daňovým poradcem a od roku 1995 také auditorem. V oblasti auditu a auditorských služeb pracuje již od roku 1991 a za tu dobu nabyl řadu praktických zkušeností v auditorských i dalších poradenských službách. Jeho předchozí účetní zkušenost mu zároveň umožňuje řešit praktické účetní problémy klientů.

Ve své auditorské činnosti se zabýval audity různých průmyslových či obchodních společností včetně auditů konsolidovaných účetních závěrek. Podílel se také na projektech fúzí obchodních společností včetně variantní přípravy a přípravy harmonogramů těchto fúzí. Zabýval se rovněž audity účetních závěrek podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví IFRS včetně poradenství při přípravě těchto účetních závěrek. Ve své pracovní kariéře se podílel také na nejrůznějších rekonstrukcích účetnictví a projektů due diligence.

Svoje zkušenosti zúročil také v přednáškové činnosti na témata z oblasti českých i mezinárodních účetních standardů. Je zkušeným lektorem v oblasti českých i mezinárodních účetních standardů a v oblasti auditorských standardů. Od roku 2010 je místopředsedou Kárné komise KA ČR.

Radomír Stružinský je partnerem poradenské skupiny Schaffer & Partner od roku 2007.

Hovoří česky a anglicky.

Radomír je ženatý a má 2 dospělé děti.

LN

Studium
Vysoká škola ekonomická v Praze

Auditor od
1991

U Schaffer & Partner od
2007

Specializace
audit účetních závěrek místních i mezinárodních společností sestavených podle českých standardů i IFRS, poradenství při fúzích a akvizicích

Jazyk
čeština, angličtina

Kontakt 
struzinsky@schaffer-partner.cz