Mei Zhou

Mei Zhou

Mei Zhou studovala v letech 1992 až 1996 Mezinárodní zdanění v Číně a svá studia zakončila magisterským studiem na holandské Univerzitě v Maastrichtu v roce 2004. V období mezi svými studii a obzvláště po jejich ukončení využila Mei své znalosti marketingu v oblastech mezinárodního obchodu a mezikulturního managementu. Ve společnosti Schaffer & Partner se Mei a její tým zaměřuje na aktivní podporu při komunikaci mezi obchodními partnery, organizaci a zprostředkování jednání mezi potenciálními obchodními partnery a koordinaci poskytování poradenství klientů našimi daňovými a účetními specialisty, advokáty a auditorům.

Jako vedoucí našeho oddělení Asia Desk je Mei zodpovědná za poskytování služeb českým podnikatelům, kteří zvažují rozšíření svých obchodních aktivit na asijský trh, a stejně tak i asijským společnostem expandujícím do České republiky.

Mei Zhou hovoří plynně čínsky a anglicky a dohovoří se i německy. Je vdaná a ve svém volném čase se ráda věnuje malování, sportuje a cestuje.

LN
Mei Zhou
StudiumMezinárodní zdanění v Číně (absolvovala 1996), magisterské studium v Maastrichtu (2004)
U Schaffer & Partner od2016
Specializacerozvoj obchodních vztahů, integrace požadavků klientů do našeho daňového, účetního, právního a auditorského týmu
Jazykčínština, angličtina, němčina
Kontaktzhou@schaffer-partner.cz