O společnosti

Schaffer & Partner je mezinárodně činná skupina daňových poradců, auditorů a advokátů. Hlavní kancelář v Norimberku byla založena již v roce 1987 a v současné době tvoří mezinárodní pracovní tým skupiny Schaffer & Partner více než 100 odborníků.

Díky našemu členství v AGN International - mezinárodním sdružení samostatných a nezávislých účetních a konzultačních firem - úzce spolupracujeme s obdobně strukturovanými kancelářemi po celém světě. Díky této skutečnosti je vždy zajištěna kompetentnost našich pracovníků v mezinárodních otázkách. Zároveň se můžeme opřít o dlouholeté praktické zkušenosti v České republice a nabízíme služby zkušených profesionálů, kteří disponují hlubokými znalostmi českého trhu.

Přidružená advokátní kancelář Schaffer & Partner Legal s.r.o., advokátní kancelář je členem mezinárodní sítě advokátních kanceláří CBBL Cross Border Business LawyersIR Global a Wiras International.

Sami sebe vnímáme jako Poradce – s dlouholetým know-how a s porozuměním problému klienta. Naše klienty zastupujeme individuálně – v případě běžných dotazů i v případě dlouhodobého strategického plánování. Úzká součinnost mezi odborníky z různých oborů a porozumění problematice vytváří důvěru a možnost pro dlouhodobou úspěšnou spolupráci s našimi klienty. Věříme, že jako sympatická a kompetentní kancelář jsme si našli svoje místo a vyplnili tak dosavadní mezeru na trhu poradenských služeb.

ROSTEME S VÁMI

Naší inspirací je zdravý strom, který dlouho roste a zároveň sílí, bohatá koruna symbolizuje vzájemnou součinnost mezi našimi odborníky z různých oborů s dobrým jazykovým zázemím a harmonickým přístupem k našim klientům.

Naši klienti u nás oceňují komplexní spektrum poskytovaných služeb a individuální přístup k potřebám každého z nich.