Právní služby

Právní oddělení skupiny Schaffer & Partner (S&P Legal) nabízí klientům právní podporu ve všech odvětvích, kromě rodinného a trestního práva. Hlavní specializací je obchodní a kontraktační právo, dále pak pracovní právo a právo v oblasti nemovitostí. Jako člen mezinárodních sítí advokátních kanceláří jako CBBL (Cross Border Business Lawyers), WIRAS International či IR Global je S&P Legal velmi úzce napojena na advokátní kanceláře po celém světě a díky těmto zkušenostem nabízí klientům odbornou pomoc s celosvětovým rozhledem.

Mnohaleté zkušenosti a profesionalita našich advokátů garantuje klientům nejen profesionální přístup k řešení každého případu, ale také potřebný nadhled a cit pro individuální řešení. To je, kromě osobního přístupu, jednou z hlavních devíz právního oddělení ve vztahu ke klientům a k řešení jejich případů.

S čím vám pomůžeme:

V případě zájmu o více informací, domluvení nezávazné konzultační schůzky nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle +420 221 506 300, emailu legal@schaffer-partner.cz nebo nám napište přes kontaktní formulář s názvem "Kontaktujte nás".