Právní služby

Právní oddělení skupiny Schaffer & Partner (S&P Legal) nabízí českým i zahraničním klientům právní poradenství ve všech oblastech, s výjimkou rodinného a trestního práva (v rámci trestního práva zastupujeme klienty jako poškozené a jsme také případně připraveni podat trestní oznámení, existuje-li důvodné podezření ze spáchání trestného činu). Hlavní specializací je obchodní právo a příprava smluv, dále pak pracovní právo a právo v oblasti nemovitostí. Naopak se nespecializujeme na vymáhání pohledávek, ale v případě, že náš klient potřebuje pomoci s uplatněním svých práv před soudem či vymoci svou pohledávku v rámci exekuce (včetně vymáhání zahraničních rozhodnutí), jsme samozřejmě připraveni poskytnout servis v té nejvyšší kvalitě. Nejčastěji v oblastní sporné agendě zastupujeme klienty se specifickými nároky – včetně nároků vyplývajících z cizího práva.

Jako člen mezinárodních sítí advokátních kanceláří jako CBBL (Cross Border Business Lawyers), WIRAS International či IR Global je S&P Legal velmi úzce napojena na advokátní kanceláře po celém světě a díky těmto zkušenostem nabízí klientům odbornou pomoc s celosvětovým rozhledem.

Mnohaleté zkušenosti a profesionalita našich kolegů garantuje klientům nejen profesionální přístup k řešení každého případu, ale také potřebný nadhled a cit pro individuální řešení. Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi a k řešení jejich případů – malých i větších. Poradenství poskytujeme kromě češtiny také v němčině a angličtině.

S čím vám pomůžeme: