Filosofie skupiny Schaffer & Partner

Držíme slovo

Toto platí nejen na naši dohodu ohledně obsahu stanoviska, případně termínu dodání naší práce, ale snažíme se navíc plnit i nevyřčená očekávání ze strany klientů.

Nezahlcujeme klienty paragrafy

Chápeme, že většina našich klientů nejsou experty na daně nebo právní systém. Naše odpovědi jsou jasné a srozumitelné i pro laiky – aniž by došlo ke snížení odborné kvality.

Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď na položené dotazy, případně jasné doporučení.

Přemýšlíme s Vámi

Vnímáme širší souvislosti. Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu celkového podnikání našich klientů

Vnímáme kvalitu v detailu

Vyplnit pro Vás daňové přiznání či zaslat koncept kupní smlouvy patrně dnes zvládne řada konzultantů v daňové či právní oblasti. Naší filosofií je vždy poskytnout komplexní služby a myslet přitom s Vámi i za Vás na každý detail, který pro Vaši situaci může být podstatný. Naším cílem není kopírovat šablonovitá řešení, nýbrž v rámci zákonných pravidel najít optimální řešení. To Vaše! Komplexní a detailní!

Nehledáme problémy, ale řešení!

Naše odpověď nekončí na konstatování, že „něco" představuje problém (ať už  z daňového, právního nebo účetního hlediska), aniž bychom navrhli konstruktivní řešení.

Jsme oporou vašemu podnikání

Sami jsme podnikateli a rozumíme tedy našim klientům mnohem lépe.

Chápeme, že čas jsou peníze

Díky našemu konceptu ALL IN ONE spoluprací s námi ušetříte (nejen) spoustu času.

Komplexní služby "ALL IN ONE"

Každá smlouva, kterou podnikatel uzavře, má nejen právní, ale i daňové dopady, a také vliv na údaje obsažené v účetní závěrce. Naše kancelář myslí na všechny tyto aspekty a smluvní dokumenty, které připravujeme pro naše klienty, obsahují komplexní pohled z více stran.