O nás

NEJSTE SE SVÝMI PROBLÉMY SAMI, POKUD JSTE S NÁMI

KDO JSME?

Schaffer & Partner je mezinárodně činná skupina daňových poradců, auditorů a advokátů, působících v kancelářích v Praze a Norimberku. Hlavní kancelář v Norimberku byla založena již v roce 1987 a v současné době tvoří mezinárodní pracovní tým skupiny Schaffer & Partner více než 100 odborníků.

PROČ SCHAFFER & PARTNER?

Pražská kancelář Schaffer & Partner je skupinou úzce spolupracujících daňových poradců, právníků a auditorů, která může svým klientům poskytnout kompletní poradenskou službu pokrývající všechny tyto oblasti.

ROZDÍL

poznáte ihned při prvním kontaktu či vstupu do našich prostor. Neopakovatelná rodinná atmosféra našich pracovníků Vás velmi rychle přesvědčí, že jste na správném místě pro vyřešení svých problémů a toto řešení bude řešením kompletním.

NEJSME SAMI

protože díky našemu členství v AGN International (mezinárodní sdružení samostatných a nezávislých účetních a konzultačních firem) úzce spolupracujeme s obdobně strukturovanými kancelářemi po celém světě. Díky této skutečnosti je vždy zajištěna kompetentnost našich pracovníků v mezinárodních otázkách. Zároveň se můžeme opřít o dlouholeté praktické zkušenosti v České republice a nabízíme služby zkušených profesionálů, kteří disponují hlubokými znalostmi českého trhu.

Přidružená advokátní kancelář Schaffer & Partner Legal s.r.o., advokátní kancelář je členem mezinárodní sítě advokátních kanceláří CBBL Cross Border Business LawyersIR Global a Wiras.