Konference "Rok účinnosti insolvenčního zákona"

19. 10. 2008

Ve spolupráci s advokátním týmem kanceláře GLATZOVÁ & Co. a pod záštitou ministra spravedlnosti Jiří Pospíšila se konala dne 30.10.2008 Konference Rok účinnosti insolvenčního zákona, jejímž cílem bylo vyhodnotit první praktické zkušenosti s aplikací nového insolvenčního zákona.

Konferenci zahajoval Mgr. Ing. František Steiner, Ph.D., náměstek ekonomické sekce Ministerstva spravedlnosti ČR, který zhodnotil funkčnost nového insolvenčního zákona. Dále zde přednášel JUDr. Bohumil Havel Ph.D., člen Legislativní rady vlády o obecných zásadách insolvenčního zákona, Ing. Martin Felenda, managing partner naší společnosti na téma definice předlužení (prezentace), JUDr. Zdeněk Krčmář, soudce Nejvyššího soudu ČR o účincích zahájeního insolvenčního řízení, JUDr. Martin Daničišin, advokát Glatzová & Co. o postavení zajištěných věřitelů a Prof. Ing. Michal Mejstřík, CSc., z Institutu ekonomických studií FSV UK o oddlužení. Dále se v části panelu zúčastnili Ing. Štěpán Bláha, insolvenční správce Pivovaru Eggenberg, a.s., JUDr. Jarmila Fialová, ředitelka právního odboru Raiffeisenbank a Mgr. Martin Berdych z právního odboru Komerční banky.

 

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2024 | Created by: drualas.cz
Move up