Mei Zhou novou vedoucí Asia Desku

14. 12. 2016
Mei Zhou novou vedoucí Asia Desku

Rádi bychom Vás informovali, že novou vedoucí Asia Desku se stala naše kolegyně Mei Zhou.

Mei Zhou studovala v letech 1992 až 1996 Mezinárodní zdanění v Číně a svá studia zakončila magisterským studiem na holandské Univerzitě v Maastrichtu v roce 2004. V období mezi svými studii a obzvláště po jejich ukončení využila Mei své znalosti marketingu v oblastech mezinárodního obchodu a mezikulturního managementu. Ve společnosti Schaffer & Partner se Mei a její tým zaměřuje na aktivní podporu při komunikaci mezi obchodními partnery, organizaci a zprostředkování jednání mezi potenciálními obchodními partnery a koordinaci poskytování poradenství klientů našimi daňovými a účetními specialisty, advokáty a auditorům.

Jako vedoucí našeho oddělení Asia Desk je Mei zodpovědná za poskytování služeb českým podnikatelům, kteří zvažují rozšíření svých obchodních aktivit na asijský trh, a stejně tak i asijským společnostem expandujícím do České republiky.

Mei Zhou hovoří plynně čínsky a anglicky a dohovoří se i německy. Je vdaná a ve svém volném čase se ráda věnuje malování, sportuje a cestuje.

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2024 | Created by: drualas.cz
Move up