Vedoucí Asia Desk, paní Zhou, se zúčastnila podnikatelské delegace "Shenzhen meets Prague, Advanced Manufacturing Investment Seminar", organizované Governance Institutem

17. 5. 2017
Vedoucí Asia Desk, paní Zhou, se zúčastnila podnikatelské delegace "Shenzhen meets Prague, Advanced Manufacturing Investment Seminar", organizované Governance Institutem

Dne 9. května se Mei Zhou, vedoucí Asia Desk Schaffer & Partner, zúčastnila podnikatelské delegace "Shenzhen meets Prague, Advanced Manufacturing Investment Seminar". Seminář byl zorganizován Governance Institute a zúčastnila se ho delegace z čínské provincie Shenzhen. Na setkání byli přítomni i Czechinvest a Vláda České republiky a spolu s českými podnikatelskými subjekty zde prezentovaly obchodní příležitosti v České republice.

Delegace z čínské provincie Shenzhen byla složena z vládních i soukromých organizací, které jsou ochotné navázat nové obchodní vztahy s českými společnostmi. Mezi nimi byly Invest Shenzhen, Authority of Qianhai Shenzhen-Hong Kong Modern Service Industry Cooperation Zone, Department of Airport of Transport Commision of Shenzhen Municipality, Shenzhen City Merchants Industrial Co., LTD. a Sany Group Co. ,LTD.

Za Asia Desk Schaffer&Partner zde Mei Zhou prezentovala nabídku služeb poradenské skupiny Schaffer&Partner, na podporu jejich podnikatelských záměrů, s ohledem na právní a daňové aspekty.

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2024 | Created by: drualas.cz
Move up