Advokátka a Partnerka Schaffer & Partner, Šárka Gregorová a vedoucí Asia Desk, paní Mei Zhou, se zúčastnily "Plzen-Zhejiang Business Symposium", které hostilo Governance Institute

25. 5. 2017
Advokátka a Partnerka Schaffer & Partner, Šárka Gregorová a vedoucí Asia Desk, paní Mei Zhou, se zúčastnily "Plzen-Zhejiang Business Symposium", které hostilo Governance Institute

Dne 16. května 2017 se Šárka Gregorová, advokátka a partnerka poradenské skupiny Schaffer & Partner a paní Mei Zhou, vedoucí Asia Desk společnosti Schaffer & Partner, zúčastnily "Business Symposium Plzeň-Zhejiang". Symposia se účastnila delegace vedená zástupcem generálního ředitele Ministerstva obchodu provincie Zhejiang, včetně jejich zástupců, správy měst, agentury na podporu investic, rozvojové zóny a podniků. Účelem setkání bylo posílení hospodářské a obchodní spolupráce a podpora vztahů sesterských států/provincií mezi provincií Zhejiang a městem Plzeň.

Během sympozia obě strany představily investiční prostředí, průmyslové prvky a projekty a sdílely kooperativní záměry mezi obchodními zástupci. Prezentace se uskutečnily prostřednictvím B2B setkání pozvaných místních společností, obchodních komor, průmyslových sdružení a poradních agentur.

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2024 | Created by: drualas.cz
Move up