Martin Felenda přednese hlavní řeč na konferenci AGN World Conference 2017 v Bangkoku

3. 11. 2017

Pan Martin Felenda, Managing partner, auditor a daňový poradce společnosti Schaffer & Partner, přednese hlavní projev na workshopu One Belt a One Road Initiative, který je součástí AGN World Conference 2017 konaného ve dnech 5. - 7. listopadu v hotelu Intercontinental Bangkok v Thajsku.

One Belt and One Road Initiative je čínská moderní strategie, která rozvíjí podnikání skrz hedvábnou stezkou napříč celým světem a usiluje o posílení Číny v rámci globalizace. V uplynulých letech proběhly rozsáhlé investice do infrastruktury, která zahrnuje přes 60 zemí v Asii, na Středním východě, v Evropě a Africe. Během svého hlavního projevu se pan Felenda podělí o informace o přímých zahraničních investicích a možnostech podnikání v České republice.                                                          

Jako hrdému členu společnosti AGN International je nám ctí prezentovat Českou republiku na mezinárodní konferenci. Více informací o asociaci AGN International naleznete zde.

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2024 | Created by: drualas.cz
Move up