Aleš Eppinger představuje "CEE region - Vaše brána do Evropy!" na významné obchodní konferenci v Pekingu

13. 11. 2017

Zakládající partner a advokát, pan Aleš Eppinger, bude ve dnech 21.-22. listopadu přednášet na 9. ročníku Veletrhu zahraničních investic (China Overseas Investment Fair) v Národním kongresovém centru v Číně. Veletrh se uskuteční ve spolupráci s International Capacity Cooperation Forum a díky své jedinečnosti je tak významnou událostí pro čínské podnikatele, kteří plánují zaměřit své obchodní aktivity do zahraničí, a zároveň pro zahraniční subjekty, které chtějí oslovit čínské investory.

Záměrem prezentace bude seznámení s investičním prostředím v zemích střední a východní Evropy a srovnání klíčových právních a daňových aspektů pro zahraniční investory. Během prezentace se účastníci seznámí s některými užitečnými tipy, jak strukturovat své investice do regionu střední a východní Evropy, jak se vyhnout možným právním/daňovým problémům a jak jednat s evropskými podnikateli.

Společnost Schaffer & Partner bude zároveň i jedním z vystavovatelů v mezinárodní zóně. Můžete navštívit náš stánek a dozvědět se více o příležitostech ve střední a východní Evropě a o tom, jak vám Schaffer & Partner může díky dlouholetým zkušenostem v regionu pomoci. Pro další informace o našich službách a možný termín schůzky kontaktujte Moon Yong, vedoucí našeho asijského oddělení.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2023 | Created by: drualas.cz
Move up