1. ročník konference „INVEST FORUM 2018, UMĚNÍ – INVESTICE BUDOUCNOSTI“ – Mgr. Aleš Eppinger přednese „Právní minimum při investování do umění“

2. 11. 2018

Mgr. Aleš Eppinger, advokát a zakládající partner Schaffer & Partner Legal, má tu čest vystoupit na 1. ročníku konference týkající se investic do umění – INVEST FORUM 2018. Mezi specializace advokáta Mgr. Aleše Eppingera nepatří jen obchodní právo a právní ochrana rodinného majetku, ale právě také smluvní agenda v rámci investic do umění. Na konferenci posluchačům objasní problematiku daňových aspektů investic do umění a sběratelství a dále jim poradí, jak postupovat v případě soudních sporů souvisejících s uměleckými díly.

Konference INVEST FORUM 2018 je jedinečné setkání, které se zaměřuje na investice do umění. Pečlivě poskládaný program a široké spektrum výjimečných řečníků budou zárukou kvalitního obsahu, cenných informací a rad pro zkušenější investory, ale i ty, kteří se s tímto oborem teprve seznamují.

KDY: středa 21. 11. 2018, od 9:00 hodin

KDE: Brožíkův zasedací sál Staroměstské radnice, Staroměstská 1/3, Praha 1

 

VSTUPENKY:

Našim klientům Schaffer & Partner Legal s.r.o., advokátní kancelář exkluzivně nabízíme cenové zvýhodnění 1.500 Kč / vstupenka. Vstupenky tak získáte s 50% zvýhodněním oproti standardním cenám pro veřejnost. POZOR – Akce platí pouze do 10. 11. 2018!

Registraci lze provést na webu: http://www.investforum.cz/ nebo pomocí e-mailu marketing@schaffer-partner.cz

Do poznámky napište prosím kód: KLIENT SCHAFFER&PARTNER.

 

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2024 | Created by: drualas.cz
Move up