Podepsání smlouvy o zamezení dvojímu zdanění se Spojenými arabskými emiráty a Rwandskou republikou

2. 6. 2023

24. května 2023 byla v Praze podepsána smlouva mezi Českou republikou a Spojenými arabskými emiráty o zamezení dvojímu zdanění v oboru daní z příjmů a o zabránění daňovému úniku a vyhýbání se daňové povinnosti. Smlouva mezi Českou republikou a Spojenými arabskými emiráty o zamezení dvojímu zdanění a zabránění daňovému úniku v oboru daní z příjmů a z majetku podepsaná ve Washingtonu dne 30. září 1996 (Sbírka zákonů č. 276/1997) přestane být v platnosti a přestane se provádět dnem, kterým se začne provádět tato nová smlouva.

Dále byla dne 2. května 2023 v Kigali podepsána smlouva mezi Českou republikou a Rwandskou republikou o zamezení dvojímu zdanění v oboru daní z příjmů a o zabránění daňovému úniku a vyhýbání se daňové povinnosti.

Ve zmíněných státech bude nyní následovat standardní legislativní proces vedoucí ke vstupu smluv v platnost a k jejich následnému praktickému provádění.

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2024 | Created by: drualas.cz
Move up