Daňová optimalizace

Zoptimalizujeme pro vás vlastnickou strukturu na lokální i mezinárodní úrovni, využijeme všech výhod smluv o zamezení dvojího zdanění a výhodných daňových sazeb v ČR.

Usnadnění vstupu na český trh:

Jsme připraveni doprovázet investory od samého počátku vstupu na český trh. Při nákupu podílu v korporaci nebo obchodního závodu provedeme due diligence. S námi budete mít jistotu, že vaše investice nebude ohrožena daňovými, finančními či právními riziky. Rozsah a zaměření due diligence přizpůsobíme individuálním požadavkům transakce. Komplexní prověrka všech aspektů (daňových, právních, finančních) by měla investora ujistit, že po převzetí společnosti nebude postaven před nečekané finanční či jiné skutečnosti, o kterých nebyl dostatečně informován. Due diligence mapuje veškerá podstatná rizika a jejich závažnost a umožňuje investorovi tato zjištění promítnout např. do kupní ceny nebo do dalších jednání s protistranou. 

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.