Pracovní právo

Ať jste (budoucí) zaměstnavatel nebo (bývalý) zaměstnanec, pomůžeme vám s pracovní smlouvou, připravíme vám na míru (vzorové) pracovněprávní dokumenty (kromě pracovních smluv, dohod o provedení práce či pracovní činnosti, také dohody o hmotné odpovědnosti, dokumenty pro ukončení pracovního poměru, různé interní směrnice a pracovní řád).

Potřebujete posoudit určitou situaci například z hlediska potenciálních rizik či možností interního nastavení? Nebo jste naopak dostali nečekaně výpověď z pracovního poměru? Pak jste u nás také správně.

Kromě právního pohledu vždy posuzujeme také otázky klienta z pohledu daňového – pro klienty současně zpracováváme mzdy, a tedy ani povinné odvody a případné riziko sankcí ze strany Inspektorátu práce nepodceňujeme.

Protože řada našich klientů vstupuje na český trh ze zahraničí či zaměstnává cizince (ať už z EU či třetích zemí), máme bohaté zkušenosti i v této oblasti. Podívejte se na naše služby v oblasti imigračního práva.

Konečně, poradíme vám i ohledně povinných lékařských prohlídek či doporučíme správný kontakt ohledně BOZP. Ochrana osobních dat je také oblast, která se pracovního práva úzce dotýká – bližší informace najdete pod tímto tématem.