Mgr. Šárka Gregorová, LL.M.

Mgr. Šárka Gregorová, LL.M.

Studium
Právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze (absolvovala 2008)
Právnická fakulta Ludwig-Maximilians-Universität München - Program LL.M. (absolvovala 2011)

Advokátka od
2012

U Schaffer & Partner od
2008

Specializace
obecné obchodní právo, právo obchodních společností, fúze a akvizice, právo nemovitostí, energetické a insolvenční právo

Jazyk
čeština, němčina, angličtina

Kontakt
gregorova@schaffer-partner.cz

LN

Partner, Advokátka

Šárka Gregorová promovala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2008. V rámci studia absolvovala dvousemestrální studijní pobyt na Právnické fakultě Ludwig-Maximilians-Universität v Mnichově, během kterého získala Certifikát ze základů německého práva. V roce 2011 pak na LMU München ukončila postgraduální stadium a získala titul LL.M. v oboru základy německého práva ("Grundzüge des deutschen Rechts"). Od roku 2005 do roku 2007 vykonávala praxi v advokátní kanceláři KŠD Šťovíček advokátní kancelář, v.o.s. v Praze. Od roku 2008 je členkou týmu poradenské skupiny Schaffer & Partner

Šárka Gregorová se ve své praxi zaměřuje zejména na obecné obchodní právo a právo obchodních společností, fúze a akvizice, smluvní agendu, právo nemovitostí, daňové spory a zastupování ve správním soudnictví a insolvenčním právu.

V rámci lektorské činnosti Šárka Gregorová spolupracuje s německou vzdělávací společností Management Circle AG a od roku 2013 se zaměřuje zejména na problematiku korporátního práva po rekodifikaci s důrazem na společnost s ručením omezeným a postavení statutárního orgánu, jeho odpovědnost a dále na problematiku elektronických dokumentů a datových schránek.

Šárka je členkou u České advokátní komory od roku 2008 a od roku 2012 působí u Schaffer & Partner jako spolupracující advokátka. Partnerkou je od roku 2015.

Hovoří plynně česky, německy a anglicky.