Schaffer & Partner na konferencích pořádaných mezinárodními sítěmi

2. 10. 2017

Září bylo pro Schaffer & Partner velmi aktivní – mj. díky účasti na několika konferencích pořádaných mezinárodními sítěmi, jejichž jsme součástí.

Prvním z nich bylo setkání v Německu organizované Asociací malých a středních podniků (BVMW), kterého se účastnil Managing Partner naší pražské kanceláře, auditor a daňový poradce, pan Martin Felenda. BVMW nabízí svým členům z řad SME jedinečné výhody, které významně napomáhají ke zvýšení úspěšnosti jejich podnikatelských aktivit.

Pan Aleš Eppinger, advokát a zakládající partner Schaffer & Partner Legal, spolu s paní Šárkou Gregorovou se zúčastnili tradiční výroční konference IR Global, která je nejdynamičtěji se rozvíjející sítí firem poskytujících profesionální služby v oblastech právního, účetního a finančního poradenství společnostem i jednotlivcům ve 150 jurisdikcích. Stejně jako v případě BVMW se i tato Konference letos konala v Berlíně v dnech 9. až 12. září. Letošní počet účastníků byl opravdu rekordní a zúčastnilo se na 300 zástupců z různých zemí.

Další sítí, jejíž jsme hrdou součástí je WIRAS International, která je mezinárodní, na německy mluvící oblast zaměřená organizace sdružující daňové poradce, auditory a právníky. A právě touto organizací pořádané konference v Salzburku se za právní tým zúčastnila paní Šárka Gregorová, advokátka a partnerka poradenského oddělení Schaffer & Partner, spolu s Managing Partnerem, Panem Martinem Felendou, reprezentujícím daňový tým. Celková atmosféra akce poskytla účastníkům možnost naplno si vychutnat krásy Mozartova města a zároveň se dozvědět řadu novinek – vždyť přednášejícími byli specialisté od Singapuru až po Spojené království.

Pro Schaffer & Partner jsou podobné akce velmi vítanou příležitostí k utužení vztahů s kolegy z celého svět a seznámení s rozličnými oblastmi různých specializací. Členství v mezinárodních sítích nám dává možnost nabídnout našim klientům zajištění poradenských služeb ve všech zemích světa, a to prověřenými partnerskými kancelářemi, u nichž se můžeme my i naši klienti spolehnout na to, že služby budou poskytováno opravdu na vysoké úrovni.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2023 | Created by: drualas.cz
Move up