Mgr. Aleš Eppinger a Mgr. Silvie Klosová přednášeli v neziskové organizaci Borůvka Praha o.p.s. o základních oblastech práva

13. 11. 2018
Mgr. Aleš Eppinger a Mgr. Silvie Klosová přednášeli v neziskové organizaci Borůvka Praha o.p.s. o základních oblastech práva

V rámci spolupráce s neziskovou organizací Borůvka Praha o.p.s. proběhla dne 8. listopadu 2018 v areálu Jedličkova ústavu pro klienty neziskové organizace přednáška týkající se základních oblastí práva.

Účastníci přednášky se dozvěděli zejména nejen podstatné praktické, ale i právní informace týkající se nástrah spotřebitelských úvěrů, a i případných negativních důsledků exekučního řízení, ale také získali exkurs do oblasti pracovního práva.

Lektoři, Mgr. Aleš Eppinger, advokát a zakládající partner Schaffer & Partner Legal, a Mgr. Silvie Klosová, advokátka, pojali celou přednášku jako přátelské posezení, což navodilo velice příjemnou atmosféru v průběhu přednášky a účastníci se tak z vlastní iniciativy zapojovali i svými dotazy.

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2024 | Created by: drualas.cz
Move up