SEMINÁŘ „ČESKO-TCHAJWANSKÉ OBCHODNÍ VZTAHY A PODNIKATELSKÉ PŘÍLEŽITOSTI“ v souvislosti s plánovanou podnikatelskou misí na Tchaj-wan v říjnu 2015

8. 9. 2015

Ve čtvrtek 3. září 2015 se v sídle Svazu průmyslu a dopravy ČR uskutečnil seminář „Česko-tchajwanské obchodní vztahy a podnikatelské příležitosti".

Za naši kancelář Schaffer & Partner se semináře zúčastnila Stephenie Hsu, která působí jako vedoucí oddělení Asian Desk.

Seminář pořádalSvaz průmyslu a dopravy ČR ve spolupráci s Tchajpejskou hospodářskou a kulturní kanceláří v Praze.

Seminář nabídnul aktuální informace o tchajwanské ekonomice, tchajwanském podnikatelském sektoru a také informace o připravované misi na Tchaj-wan vedené prezidentem SP Ing. Jaroslavem Hanákem. Podnikatelské mise a zasedání Česko-tchajwanského podnikatelského výboru v Tchaj-peji se zúčastní také náměstek ministra průmyslu a obchodu, Ing. Vladimír Bärtl.

Více informací zde: http://www.spcr.cz/kalendar-akci/detailudalosti/2526/-/seminar-cesko-tchajwanske-obchodni-vztahy-a-podnikatelske-prilezitosti

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2023 | Created by: drualas.cz
Move up