Schaffer Partner ukončil další úspěšnou golfovou sezónu

26. 10. 2017

Schaffer Partner je letitým partnerem Birdie Tour, série golfových turnajů podporující nadační fond Pink Bubble. Tentokrát se partner a advokát naší společnosti, pan Aleš Eppinger, zúčastnil dne 6. 10. turnaje na Loretě, který byl zároveň i naší poslední letošní příležitostí k charitativní činnosti "svižným odpalem".

Díky hojné účasti po celou letošní sezónu bylo vybráno celkem 37.399 Kč! Tyto peníze putují na pomoc onkologicky nemocným náctiletým a mladým dospělým po celé České republice, které nadační fond Pink Bubble podporuje v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života. Tato finanční podpora směřuje nejen na na zdravotnické, rehabilitační a pohybové pomůcky, které usnadňují léčbu a život po jejím ukončení, ale také na  vše, mohlo udělat pacientům radost, posílit jejich naději a optimismus během  léčebného procesu a rekonvalescence.

Celoroční výsledky pak byly vyhlášeny dne 14. 10. v Pivovaru a restauraci U Fleků na Praze 1, která patří mezi nejznámější a nejnavštěvovanější místa v centru Prahy. Výtěžek z celé série Birdie Tour byl slavnostně předán zástupcům NF Pink Bubble. Všichni zúčastnění se až do pozdních hodin bavili vystoupením komika Miloše Knora a dalším doprovodným programem.

Není tedy divu, že se již těšíme na další golfovou sezónu, která odstartuje opět na jaře.

Více informací o Pink Bubble zde.

Více informací o Birdie Tour zde.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2022 | Created by: drualas.cz