Schaffer & Partner - Váš realitní expert v České republice

27. 10. 2017

Díky dlouholetým zkušenostem s nemovitostmi se Schaffer & Partner stal důvěryhodným poradcem pro místní i zahraniční investory. Prostřednictvím sítě německy hovořících právních kanceláří, Cross Border Business Lawyers (CBBL) jsme se proto zúčastnili kampaně zveřejněné Immobiliennanwälte, on-line časopisem společnosti Immobilien Zeitung, zaměřeným na nemovitosti a jejich financování.

Schaffer & Partner vás širokou škálou služeb na míru podpoří během Vašeho investičního rozhodnutí a povede během celé transakce. Naše právní služby se týkají zejména poradenství v oblasti převodů nemovitostí, odvodů daní, developerských projektů a pronájmu.

Právních aspektů spojených s investicemi do nemovitostí je celá řada. Bude nám potěšením s Vámi sdílet naše rozsáhlé zkušenosti z místních i nadnárodních projektů v oblasti nemovitostí. Pro další informace o našich službách a o tom, jak vám můžeme pomoci se správným rozhodnutí Vašich investic do nemovitostí, nás prosím kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2024 | Created by: drualas.cz
Move up