Martin Felenda přednesl hlavní řeč na konferenci AGN World Conference 2017 v Bangkoku

Novinky

Pan Martin Felenda, Managing partner, auditor a daňový poradce společnosti Schaffer & Partner, přednesl hlavní projev na workshopu One Belt a One Road Initiative, který je součástí AGN World Conference 2017 konaného ve dnech 5.-7. listopadu v hotelu Intercontinental Bangkok v Thajsku. Pan Felenda seznámil účastníky s politickými a ekonomickými vztahy mezi Čínou a Českou republikou. Během svého hlavního projevu se pan Felenda zaměřil na větší hospodářský dopad a podělil se o informace o přímých zahraničních investicích a možnostech podnikání v České republice.

One Belt and One Road Initiative je čínská moderní strategie, která rozvíjí podnikání skrz hedvábnou stezkou napříč celým světem a usiluje o posílení Číny v rámci globalizaci. V uplynulých letech proběhli rozsáhlé investice do infrastruktury, která zahrnuje přes 60 zemí v Asii, na Středním východě, v Evropě a Africe.

Jako hrdému členu společnosti AGN International je nám ctí prezentovat Českou republiku a aktivně se podílel na mezinárodní konferenci. Více informací o skupině AGN International naleznete zde.