Aleš Eppinger zaujal čínské investory svou přednáškou na CEE region

4. 12. 2017
Aleš Eppinger zaujal čínské investory svou přednáškou na CEE region
Aleš Eppinger zaujal čínské investory svou přednáškou na CEE region
Aleš Eppinger zaujal čínské investory svou přednáškou na CEE region

Zakládající partner a advokát, pan Aleš Eppinger, přednášel ve dnech 21.-22. listopadu na 9. ročníku Veletrhu zahraničních investic (China Overseas Investment Fair) v Národním kongresovém centru v Číně. Veletrh se konal ve spolupráci s International Capacity Cooperation Forum a díky své jedinečnosti byl tak významnou událostí pro čínské podnikatele, kteří plánují zaměřit své obchodní aktivity do zahraničí, a zároveň pro zahraniční subjekty, které chtějí oslovit čínské investory.

Během své prezentace představil pan Aleš Eppinger investiční prostředí v zemích střední a východní Evropy a zaměřil se na porovnání klíčových právních a daňových aspektů pro zahraniční investory. Účastníci se tak měli možnost seznámit s užitečnými tipy, jak strukturovat své investice do regionu střední a východní Evropy, jak se vyhnout možným právním/daňovým problémům a jak jednat s evropskými podnikateli.

Společnost Schaffer & Partner byla zároveň jedním z vystavovalů v mezinárodní zóně. Čínští investoři měli velký zájem o rozšíření svých investic do střední a východní Evropy. Partneři a vedoucí asijského oddělení, paní Moon Yong se nesoustředili pouze na zmíněný veletrh, ale setkali se také s potenciálními investory v Shanghai. Setkání i veletrh byli z našeho pohledu velice úspěšným krokem k budoucím obchodům. Věříme, že je to jen začátek ziskových a dlouhodobých investic pro Českou republiku i Čínu.

Více informací o Vašich příležitostech získáte kontaktováním vedoucí našeho asijského oddělení, paní Moon Yong.

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2024 | Created by: drualas.cz
Move up