Aleš Eppinger zaujal čínské investory svou přednáškou na CEE region

4. 12. 2017

Zakládající partner a advokát, pan Aleš Eppinger, přednášel ve dnech 21.-22. listopadu na 9. ročníku Veletrhu zahraničních investic (China Overseas Investment Fair) v Národním kongresovém centru v Číně. Veletrh se konal ve spolupráci s International Capacity Cooperation Forum a díky své jedinečnosti byl tak významnou událostí pro čínské podnikatele, kteří plánují zaměřit své obchodní aktivity do zahraničí, a zároveň pro zahraniční subjekty, které chtějí oslovit čínské investory.

Během své prezentace představil pan Aleš Eppinger investiční prostředí v zemích střední a východní Evropy a zaměřil se na porovnání klíčových právních a daňových aspektů pro zahraniční investory. Účastníci se tak měli možnost seznámit s užitečnými tipy, jak strukturovat své investice do regionu střední a východní Evropy, jak se vyhnout možným právním/daňovým problémům a jak jednat s evropskými podnikateli.

Společnost Schaffer & Partner byla zároveň jedním z vystavovalů v mezinárodní zóně. Čínští investoři měli velký zájem o rozšíření svých investic do střední a východní Evropy. Partneři a vedoucí asijského oddělení, paní Moon Yong se nesoustředili pouze na zmíněný veletrh, ale setkali se také s potenciálními investory v Shanghai. Setkání i veletrh byli z našeho pohledu velice úspěšným krokem k budoucím obchodům. Věříme, že je to jen začátek ziskových a dlouhodobých investic pro Českou republiku i Čínu.

Více informací o Vašich příležitostech získáte kontaktováním vedoucí našeho asijského oddělení, paní Moon Yong.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2022 | Created by: drualas.cz