15. jubilejní ročník soutěže MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA 2015 v Praze

13. 7. 2015

Prahu poctí svou návštěvou více než 70 neslyšících dívek a chlapců z celého světa, finalistů světové soutěže MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA 2015. Ve dnech 13. až 23. července se budou ucházet o vítězné tituly ve finále již 15. jubilejního ročníku, kde nejde jen o dekorování vítězky a vítěze, ale zejména o integraci sluchově postižených mladých lidí do společno

Světové finále se uskuteční 18. července 2015 od 19.00 hod v Congress Hall Top Hotelu Praha. Finálovým večerem bude provázet moderátorské duo Lenka Vacvalová a Jan Čenský. Post předsedkyně odborné poroty přijala Česká Miss 2009 Iveta Vítová. Záštitu nad celou soutěží převzal Petr Dolinek, náměstek primátorky hl. města Prahy.

Během soutěže se finalisté a vítězné Miss a Mister z roku 2013 a 2014 představí i na třech World Fashion Show s doprovodným programem. Na těchto módních přehlídkách bude předvádět více než 80 neslyšících své národní kroje a módní oblečení. World Fashion Show 2015 se budou konat 15. července od 17.00 hod v Praze v nákupním Centru Černý Most, 20. července od 19.00 hod na náměstí v Přelouči a 21. července od 19.30 na třetím nádvoří Státního hradu a zámku v Jindřichově Hradci.

Organizátorem soutěží je MISS DEAF s.r.o. a VSM Production s.r.o. Další informace k soutěžím, fotogalerie a videa lze získat na stránkách missdeafworld2011-2020.com

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás a rádi Vám na základě bližších informací a podkladů poradíme. Pro domluvení nezávazné konzultační schůzky nás neváhejte kontaktovat.


Dáváme srozumitelné odpovědi

V naší komunikaci s klienty se neschováváme za dlouhé citace zákonů, ale dáme jasnou a srozumitelnou odpověď.

Přemýšlíme s Vámi

Konkrétní problém vždy řešíme s ohledem na celkovou potřebu klienta, nevytrháváme naše doporučení z kontextu.

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2024 | Created by: drualas.cz
Move up