Aleš Eppinger představil na investičním semináři v Istanbulu investiční příležitosti v České republice

6. 11. 2017
Aleš Eppinger představil na investičním semináři v Istanbulu investiční příležitosti v České republice

Pan Aleš Eppinger, advokát a zakládající partner Schaffer & Partner Legal, plní zároveň funkci předsedy Česko-turecké smíšené obchodní komory (ČTSOK), kde díky svým zkušenostem v oblasti mezinárodního obchodu a českého práva poskytuje významnou podporu při expanzi českých a tureckých společností do zahraničí.

ČTSOK ve spolupráci s organizací Czech Invest nedávno zorganizovala seminář na téma investičních příležitostí v České republice.  Akce proběhla 11. října v Ústředí istanbulské Obchodní komory (ITO) a konala se pod záštitou Generálního konzulátu České republiky v Istanbulu, Obchodního rady Velvyslanectví Turecké republiky v Praze a Obchodní sekce Velvyslanectví České republiky v Ankaře. Mezi hlavní témata patřil automobilový a letecký průmysl a obrana, informační technologie a nanotechnologie. Účastníkům semináře byla představena jednotlivá odvětví a investiční pobídky poskytované vládou České republiky. Po uskutečnění prezentací ze strany zástupců ČTSOK a Czech Investu byla součástí semináře také příležitost k osobním setkáním s přednášejícími a osobním diskusím o investičních záměrech účastníků akce.

Ve své úvodní řeči shrnul pan Eppinger, prezident ČTSOK, dosavadní vývoj ekonomických vztahů mezi Českou republikou a Tureckem a vyzval účastníky semináře, aby využili této jedinečné příležitosti ke konzultacím svých konkrétních investičních záměrů v Evropě s přednášejícími. Na závěr byl pan Eppinger k dispozici pro dotazy týkající se všech aspektů spojených se založením společnosti v České republice.

Rádi bychom vyzdvihli, že jsme hrdými členy ČTSOK a vážíme si i práce pana Eppingera v ČTSOK. Vážíme si jeho příspěvku k rozvoji česko-tureckých obchodních vztahů a věříme, že uskutečněný seminář by mohl být začátkem dlouhodobé spolupráce a řady nových obchodních investic. 

Více informací o ČTSOK naleznete na www.ctsok.eu.

Prezentace pana Eppingera je zde: http://www.cekturkticaret.org/en/

Newsletter - Buďte v obraze

Doručíme přímo na Váš e-mail

CAPTCHA
Opište obrázek pro kontrolu proti spamu.
Kontrola proti spamu a robotům.
© Schaffer & Partner 2023 | Created by: drualas.cz
Move up